GAREKS Garanti Oto Ekspertiz - Denizli'de güler yüzlü ve güvenilir oto ekspertiz hizmeti
  • izmir asfaltı yan yol 2516 sokak no:2 Denizli
  • Sanayi bağlantı köprüsü altından geçince sağda

Beğendiğiniz araç Denizli'de mi?

Bizi arayın, aracı tüm detaylarıyla inceleyelim.

İletişim

Her şeyden emin misiniz?

Satın almak istediğiniz aracın tüm bilgilerini öğrenin.

6 Gün hizmet veriyoruz

Hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:00

SİLVER PAKET

SILVER PAKET

Motor kontrol, Motor performans (Dyno), Kaporta kontrol, Lift kontrol, Fren testi, Amörtisör testi, Yanal Kayma/Ön takım, Balata/disk kontrol, LPG kaçak testleri yapılır. Tüm testlerin bitiminde imzalı ve kaşeli ekspertiz raporu verilir, sonuç raporundaki veriler personelimiz tarafından müşteriye ayrıntılı olarak anlatılır.

 

 

PAKET ÖZETİ

MOTOR KONTROL
MOTOR PERFORMANS(Dyno)
KAPORTA KONTROL
LİFT
FREN TESTİ
AMORTİSÖR TESTİ
YANAL KAYMA
ÖN TAKIM

 

 

 

 

YAPILAN TESTLERİN AYRINTILARI

KAPORTA BOYA TESTİ

Kaporta boya testinde işinde uzman kalifiye personellerimizce milimetrenin binde biri ölçüm hassasiyetine sahip alman cihazlarımızla ölçüm yapılır. Bu ölçüm sonucunda araçta fabrikasyon boya dışında bir boya olup olmadığı, değişen bir parça bulunup bulunmadığı tespit edilir. Boya ve değişen incelemesi yalnızca boya kalınlık makinesi ile yapıldığında sonuç yanıltıcı olabilir, çıkma parçalar orjinal boya kalınlığına sahiptir o yüzden yapılacak kontrolde kaynak noktaları, puntolar, lastik-conta bağlantı noktaları, somun ve civatalar uzman personelce kontrol edilir.

 

MOTOR PERFORMANS TESTİ

Motor performans testi dinamometre denilen cihaz ile yapılır. dinamometre manuel yada otomatik, önden çekişli yada arkadan itişli araçlarda motorun gücünü ölçer. ayrca motor ömrü ve motorun aşınımı konusunda grafiksel sonuç verir. Bu ölçüm sonucunda aracın motor ömrü tespit edilmiş olur. Bu cihazda çıkan sonuç aracın o anki performansını vermektedir ve yalnızca performansa bakarak motoru değerlendirmek yanlıştır, motorun yıpranmışlığı, daha önceden gerçekleşen arızaları, sorunlu olabilecek mekanik parçalar, yağ-su karışımı gibi önemli noktalar ustalarımızca kontrol edilir.

 

FREN TESTİ

Bu teste aracın fren sistemi bilgisayar ortamında kontrol edilip herhangi bir sapma olup olmadığı, her tekere etki eden kuvvet test edilir.

 

ALT KONTROL

Araç lift ile kaldırılarak aracın alt kısmında darbe olup olmadığı, ön takımında herhangi bir problem olup olmadığı, sökülen-takılan, zarar görmüş parça olup olmadığı alanında uzman ustalarımızca kontrol edilir.

 

YANAL KAYMA ve SÜSPANSYON TESTİ

Yanal Kayma Testi Aracın ön Düzenek ve Ön Takımını Kontrol Etmektir. Rot, Rotil, Aks ve Körükleri, Direksiyon Kutusu, Amortisör Ve Yay, Salıncak, Tekerlek Bilyaları kontrolleri yaplır. Ayrıntılı test sonucu müşteriye anlatılır.

 

SONUÇ RAPORU

Tüm testlerin bitiminde imzalı ve kaşeli ekspertiz raporu verilir, sonuç raporundaki veriler personelimiz tarafından müşteriye ayrıntılı olarak anlatılır.